Kontakta Ung i Umeå kommun

Ung i Umeå kommun

Kontakta Umeå kommun

Telefon: $municipality.phone

Besöksadress: $municipality.address
Öppettider: $municipality.hours

Personal på Hamnmagasinet ungdomens hus

Här hittar du kontaktuppgifter till oss som jobbar på Hamnmagasinet ungdomens hus.

Ansiktsbild på Sandra Lindberg, arbetsledare på Hamnmagasinet Ungdomens hus.

Sandra Lindberg
Arbetsledare
070-622 70 22
sandra.lindberg@umea.se

Ansiktsbild på Marie Adolfsson, fritidsledare på Hamnmagasinet ungdomens hus.

Marie Adolfsson
Fritidsledare
090-16 36 26
070-583 00 39
marie.adolfsson@umea.se

Ansiktsbild på Patrik Berglund, fritidsledare på Hamnmagasinet ungdomens hus.

Patrik Berglund
Fritidsledare
090-16 21 36
070-583 00 99
patrik.berglund@umea.se

Ansiktsbild på Sandra Näslund, fritidsledare på Hamnmagasinet ungdomens hus.

Sandra Näslund
Fritidsledare
090-16 36 20
073-200 08 77
sandra.naslund@umea.se

Ansiktsbild på Mio Isenrot, fritidsledare på Hamnmagasinet ungdomens hus.

Mio Isenrot
Fritidsledare
090-16 36 24
072-2198377
mio.isenrot@umea.se

Ansiktsbild på Emilia Renman, fritidsledarassistent på Hamnmagasinet ungdomens hus.

Emilia Renman
Fritidsledare
090-16 21 48
emilia.renman@umea.se

Ansiktsbild på Linda Nygren, fritidsledarassistent Hamnmagasinet ungdomens hus.

Linda Nygren
Fritidsledare
090-16 36 23
linda.nygren@umea.se

Bild med texten "Bild saknas" och Umeå kommuns logotyp.

Helena Zemrén
Fritidsledare
helena.zemren@umea.se

Bild med texten "Bild saknas" och Umeå kommuns logotyp.

Leo Lundgren
Fritidsledare
070-314 21 34
leo.lundgren@umea.se

Skriv ut
Senast uppdaterad: 20 augusti 2020
Publicerad: 31 maj 2019
Sidan publicerad av: Jenny Brantholm