Kontakta Missionären

Missionären
Telefon: 090-16 50 47
E-post:

Besöksadress: Paradisgränd 57

Kontakta Umeå kommun

Telefon: 090-16 10 00

Besöksadress: Skolgatan 31A, 901 84 Umeå
Öppettider: Måndag-fredag kl. 8.00-17.00

Kontakt

Kontakta oss‌


E - Post

Telefonnummerlänk till annan webbplats

Ingalill Nordahl - Bring, förskolechef

ingalill.bring@umea.se

070-2446242, 090-165089

 


 

 Blåklockan


 090-16 50 47

Erica P Mårtensson

erica.martensson@umea.se

 

Veronika Stiegedahl

veonika.stigedahl@umea.se

 

Maria Olovsson

maria.olovsson@umea.se


Violen


090-16 50 47

Ida Lindgren

ida.lindgren@umea.se

 

Ninna Feuk

ninna.feuk@umea.se

 

Anneli Wilhelmsson

anneli.wilhelmsson@umea.se


Näckrosen


090-16 50 46

Camilla Stenlund

camilla.stenlund@umea.se

 

Helena Iwarson

helena.iwarson@umea.se

 

 Siw Andersson

siv.andersson.2@umea.se

 

Carina Fredriksson

carina.m.fredriksson@umea.se


Prästkragen


090-16 50 46

Åsa L-Strandberg

asa.lindqvist.2@umea.se

 

Anki Berglund

ann-kristin.berglund@umea.se

 

Magnus Sandberg

magnus.a.sandberg@umea.se

 

 Kök


090-16 50 39

Mahsa Abolghasemi

mahsa.abolghasemi@umea.se

 


Skriv ut
Senast uppdaterad: 19 mars 2019
Publicerad: 10 maj 2017
Sidan publicerad av: Åsa Strandberg